Ekibimiz


Fizyoterapist Oğuzhan SÖYLEMEZ
Dr. İbrahim ÇELİK

Malatya, Hekimhan’da 1985 yılında doğdum,
İlkokulu fatih ilköğretim okulunda okudum, 1996 yılında Malatya Anadolu lisesini kazandım. 2000 yılında türkiye derecesiyle İzmir Fen lisesini kazandım. 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesine girdim.Tıp eğitimim sırasında Öğrenci değişim programı ile Portekiz, Porto Abel Salazar üniversitesinde Ortapedi stajı aldım, Ve 2009 yılında Erasmus Öğrenci değişim programıyla 6 ay İtalya, Palermo Üniversitesinde staj gördüm. Mecburi hizmetimi Tekirdağ’da tamamladıktan sonra Amerika Birleşik Devletlerinde (6 ay ) ingiltere ( 2 ay ), Almanya ( 1 ay ) çeşitli kurs ve eğitimlere katıldım. Askerliğimi 2014 yılında Hakkari/Otluca Dağ komando Tugayında yaptıktan sonra, İstanbulda Çalışmaya başladım.
Kayropraktik olma hikayem,
2010 yılında göreve başladığım ilk ay hasta nakli sırasında ambulansın takla atması sonucu yaralanmam ve yıllar süren ağrılarıma bir türlü derman bulamam neticesinde araştırma yaparken Amerika’da tesadüfi olarak kayropraktik ile karşılaşmamla başladı. Kendi ağrılarıma şifa bulduğum bu yolda yine benim gibi ağrı çeken insanlara yardımcı olmak için kayropraktik olmaya karar verdim. Bahçeşehir üniversitesinde Kayropraktik Yüksek Lisansımı tamamladım.

Dr. Sırrı AKSU

1590 yılında Sivas Alacahan’da doğdu. Memur bir ailenin çocuğu olarak temel eğitimini Ankara’da tamamladı. 1976 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.1976-1978 yıllları arasında Osmaniye’de hükümet tabibi olarak çalıştı. 1978 yılında Gevher Nesibe tıp Fakültesi de Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı oldu. 1982-1983 yılları arasında Diyarbakır Askeri Hastanesinde vatni görevini yaptı. Adıyaman da yerine getirdiği mecburi hizmet sonrasında; 1988-1997 yılları arasında Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, baş asistan, klinik şef yardımcısı ve Baş Hekim Yardımcısı olarak çalıştı.

1997-2002 yıllarında özel sektörde sağlık üst düzey yöneticisi olarak çalıştı.

2002 yılında Balta Limanı Eğitim ve Araştırma Hastanesin de
klinik şef yardımcısı ve Baş Hekim Yardımcısı olarak çalıştı.

2002-2007 ve 2010-2012 yıllarında İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim olarak çalışıp, emekli oldu.

2013-2016 yıllarında Kalyon Braun Medical direktörlüğünü yürüttü.

Türk tabip odası üyesi, Kemik Eklem Derneği ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Vakfı kurucusu olan Dr. Sırrı AKSU halen serbest hekim olarak çalışıp, evli ve dört çocuk babasıdır.

Plates Uz. Naciye SÖYLEMEZ

Hemşire Meltem FİDAN

30 Mart 1999 yılında Kütahya Merkez de dünyaya geldi. Lise eğitimini Afyon Kocatepe Sağlık Kolejinde tamamladı. 2017 yılında hemşire olarak mezun oldu. Afyon Kocatepe Ünivesite Hastanesinde PRP eğitimi aldı.  Liseden sonra İstanbul Işık Üniversitesi Odyometri bölümünde eğitimine devam etmektedir. İngilizce, Arapça İşaret dili olmak üzere üç dil bilmekte.2017 yılında özel bir klinikte Hemşire olarak Hüseyin Oğuzhan Söylemezle birlikte çalışmaya devam etmektedir.

Fizyoterapist Fatma Orçun
Sekreter Sevda Hanım